وضعیت – حالت آبادان آبادان بهداشتی دانشکده

وضعیت – حالت: آبادان آبادان بهداشتی دانشکده ماه رمضان موادغذایی آبادان تشدید پایش مراکز تهیه

گت بلاگز اخبار اجتماعی جهانگیری،مرعشی،هاشمی،حناچی یا…؟ ، چه کسی جایگزین نجفی به بهشت می رود؟

استعفای پرحاشیه شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران روی میز پارلمان پایتخت است و اگر این استعفا منجر به خروج او از بهشت شود وقت آن رسیده که به گزینه های جایگزین فک

جهانگیری،مرعشی،هاشمی،حناچی یا...؟ ، چه کسی جایگزین نجفی به بهشت می رود؟

چه کسی جایگزین نجفی به بهشت می رود؟/جهانگیری،مرعشی،هاشمی،حناچی یا…؟

عبارات مهم : ایران

استعفای پرحاشیه شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران روی میز پارلمان پایتخت است و اگر این استعفا منجر به خروج او از بهشت شود وقت آن رسیده که به گزینه های جایگزین فکر شود.

جهانگیری،مرعشی،هاشمی،حناچی یا…؟ ، چه کسی جایگزین نجفی به بهشت می رود؟

گمانه زني ها در اين باره ولی خيلي سریعتر از اينها شروع شده است بود و محسن هاشمي، رييس شوراي شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اگرچه مي گويد به فكر شهردار شدن نيست؛ در صدر فهرست قرار دارد. همين چند هفته قبل بود كه روزنامه وابسته به حزب كارگزاران از اختلافات ميان اين حزب و آقاي شهردار پرده برداشت. قبل از آن نيز واكنش نجفي نسبت به بیانات مرعشي كه مي گفت نقش اتاق فكر شهردار را بازي مي كند شمه اي از اين اختلافات را به نمايش گذاشته بود. «سازندگي» عنوان كرده بود كه زعماي اين حزب از ابتدا موافق نجفي نبودند.

گفته شده است بود كه گزينه اول كارگزاراني ها محسن هاشمي و گزينه دوم آنها نيز حسين مرعشي بوده است ولی به شهردار شدن نجفي رضايت دادند تا اجماعي حاصل شده است و احتمال راهيابي مهدي چمران به بهشت از ميان رود. حالا كه آن نگراني برطرف شده است و نجفي نيز به خاطر بيماري يا هر عامل ديگري رفتني هست، يك بار ديگر محسن هاشمي گزينه اول هست. برخي منابع خبري به صورت غيررسمي مي گويند محسن هاشمي طرفداراني در ميان اصولگرايان هم دارد و لابي هاي مهمي در اين مورد صورت گرفته است.

استعفای پرحاشیه شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران روی میز پارلمان پایتخت است و اگر این استعفا منجر به خروج او از بهشت شود وقت آن رسیده که به گزینه های جایگزین فک

مرعشي نيز گزينه دوم است و برخي مدعي هستند او بيش از گزينه هاي حزب اتحاد ملت و ديگر طيف هاي اصلاح طلب شانس پيروزي دارد. با اين حال اصلاح طلبان گزينه هايي همچون حبيب الله بي طرف، پيروز حناچي و محمد علي افشاني دارند و به نظر نمي رسد كه مايل باشند يك بار ديگر عرصه را به ديگران واگذار كنند.

براي رسيدن به اين نشانه ولی بايد از گزينه قَدَري همچون اسحاق جهانگيري عبور كنند. هر چه باشد حكايت اصلاح طلبان و جهانگيري حكايت رستم است و يكدست اسلحه. جهانگيري كه تاكنون به عنوان گزينه اصلاح طلبان در انتخابات ٩٨ و ١٤٠٠ مطرح بود از ديروز دوباره به يكي از گزينه هاي شهرداري پایتخت کشور عزیزمان ایران تبديل شده است هست. از قضا حضور او در قامت شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران محتمل تر و كاربردي تر از فرستادن او به مجلس هست. با همه اين حرف ها بايد منتظر ماند و ديد كه تعامل اصلاح طلبان و بزرگان اين جريان در نهايت چه خروجي اي خواهد داشت.

اعتماد

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداري | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog