وضعیت – حالت آبادان آبادان بهداشتی دانشکده

وضعیت – حالت: آبادان آبادان بهداشتی دانشکده ماه رمضان موادغذایی آبادان تشدید پایش مراکز تهیه

گت بلاگز اخبار حوادث تاجر قلابی حتی سر بادیگاردهایش کلاه گذاشت

مرد جوان و همدستش که صبح دوشنبه درعملیات ضربتی کارآگاهان پلیس و قبل از اجرای نقشه دزدی دستگیرشده بودند جهت تحقیق به شعبه پنجم دادسرای خاص دزدی انتقال یافته شدند

تاجر قلابی حتی سر بادیگاردهایش کلاه گذاشت

عبارات مهم : زندان

مرد جوان و همدستش که صبح دوشنبه درعملیات ضربتی کارآگاهان پلیس و قبل از اجرای نقشه دزدی دستگیرشده بودند جهت تحقیق به شعبه پنجم دادسرای خاص دزدی انتقال یافته شدند.

کشور عزیزمان ایران نوشت: آنها همچنان ادعا کردند قصد دزدی از طلافروشی را نداشته اند. یکی از آنها به بازپرس گفت: من بادیگارد مردی بودم که فکر می کردم تاجر هست. قبل از آن در شرکتی به عنوان نیروی حفاظتی کار می کردم که یکی از دوستانم تماس گرفت و گفت یک شرکت حفاظتی، جهت حفاظت ازیک تاجر نیاز به بادیگارد دارد. آن وقت من 2 میلیون تومان حقوق می گرفتم ولی پیشنهادی که به من دادند ماهی 2 میلیون و 500 هزار تومان با اضافه کاری بود که ماهیانه به حدود 5 میلیون تومان می رسید. بنابراین قبول کردم و دو ماه بادیگارد مرد تاجر شدم؛ ما سه نفر بودیم که با خودروی سمند، مرد تاجر را جابه جا می کردیم. معمولاً هفته ای چند بار دو چمدان پر از دلار را جابه جا می کردیم وهمراه مرد تاجر که 42 ساله بود خرید می کردیم.

خرید ملک های شمال شهر و خودروهای گرانقیمت. او بعد از دیدار املاک، در چمدان ها را باز می کرد و دلارها را به نمایش می گذاشت ولی خریدی انجام نمی شد. حتی قرار بود ملکی را 13 میلیارد تومان بخرد که این کار را نکرد. بعد از دو ماه هم گفت دیگر نیازی به ماندارد. بعدهم مقداری دلار را به طور امانت به ما سه نفر داد تا حق و حقوق مان را تسویه کند که البته خیلی سریع متوجه تقلبی بودن دلارها شدم.

تاجر قلابی حتی سر بادیگاردهایش کلاه گذاشت

متهم ادامه داد: «چند وقت قبل با مرد جوانی به نام شهرام دریک قهوه منزل آشنا شدم. هنگامی که داستان زندگی ام را شنید گفت راجع به مرد تاجر تحقیق می کند. بعد هم آدرس طلافروشی را داد و گفت مرد تاجر به این مغازه رفت و آمد دارد. شهرام نقشه ها را کشید و خودش گفت که اگر طلبت را نداد از طلافروشی که انگار جهت یکی از دوستان مرد تاجر بود دزدی می کنیم. البته شهرام به من گفته بود به خاطر بدهی مالی به زندان افتاده و با سند آزاد هست. او پیشنهاد دزدی از طلافروشی را داد و می گفت چون قرار است تا چند وقت دیگر به زندان برگردد حالا چه یک جرم مرتکب شده است باشد چه جرایم زیادی، برایش فرقی ندارد. من وضع مالی خوبی دارم و هیچ نیازی هم به پول نداشتم. فقط می خواستم طلبم را وصول کنم و حقم را بگیرم. البته حالا که دراداره آگاهی هستم فهمیده ام اویک کلاهبردار حرفه ای تحت تعقیب است.»

به دنبال بیانات دو نفر از چهار متهم پرونده، دستور ادامه تحقیقات ازسوی بازپرس صادر شد تا ابهام های موجود در پرونده برطرف شود.

واژه های کلیدی: زندان | میلیون | بادیگارد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog