وضعیت – حالت آبادان آبادان بهداشتی دانشکده

وضعیت – حالت: آبادان آبادان بهداشتی دانشکده ماه رمضان موادغذایی آبادان تشدید پایش مراکز تهیه

گت بلاگز اخبار حوادث تصادف، آدم‌ربایان را ناکام گذاشت

نقشه چهار مرد جهت ربودن راننده پراید، با تصادف متهمان با خودرویی و رها کردن گروگان ناکام ماند. 

تصادف، آدم ربایان را ناکام گذاشت

عبارات مهم : ایران

نقشه چهار مرد جهت ربودن راننده پراید، با تصادف متهمان با خودرویی و رها کردن گروگان ناکام ماند.

به گزارش جام جم، چندی پیش مردی در تماس با پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران از ناکامی چهار مرد در ربودن او خبر داد. در ادامه ماموران سراغ این مرد در محله فدائیان اسلام رفتند. آنها با حضور در آنجا با مردی روبه رو شدند که داخل خودروی پراید به دستانش دستبند زده شده است بود. ماشین بعد از تصادف در خیابان متوقف شده است بود.

ماموران دستبند او را باز کردند و مرد جوان جهت تحقیقات به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد.

تصادف، آدم‌ربایان را ناکام گذاشت

شاکی به افسر تحقیق گفت: سوار برخودروی پرایدم در حال بازگشت به منزل بودم که خودروی پژویی سد راهم شد و مجبور به توقف شدم. آنها چهار نفر بودند که دو نفرشان با معرفی خود به عنوان مامور مدعی شدند جهت پیگیری یک پرونده منکراتی علیه من، باید همراهشان به کلانتری بروم. به آنها گفتم این عنوان صحت ندارد و من مزاحم کسی نشده ام، ولی این اصرار ها فایده ای نداشت. به دستانم دستبند زده و دونفرشان سوار خودرویم شدند. دو نفر دیگر هم با خودرویشان ما را اسکورت می کردند.

مرد نجات یافته ادامه داد: از سمت شوش به فدائیان اسلام حرکت کردیم. مرد آدم ربا به علت سرعت بالایش در رانندگی با خودروی پرایدی تصادف کرد و متوقف شد. همان موقع راننده پراید با پلیس تماس گرفت تا جهت بررسی اوضاع تصادف و میزان خسارت ماشین به محل بیاید. آدم رباها نیز از وحشت لو رفتن ماجرا، مرا رها کرده و گریختند.

نقشه چهار مرد جهت ربودن راننده پراید، با تصادف متهمان با خودرویی و رها کردن گروگان ناکام ماند. 

با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات جهت دستگیری ماموران قلابی ادامه داشت تا این که چند روز پیش در جریان عملیات پلیسی خودروی آدم رباها توقیف و یکی از آنها بازداشت شد. او با انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بازجویی شد و به افسر تحقیق گفت: من و همدستانم با جعل عنوان مامور، شاکی را ربودیم تا از خانواده اش اخاذی کنیم، ولی تصادف ما را در اجرای نقشه مان ناکام گذاشت.

با اعتراف متهم، سه همدست او نیز تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و در عملیات جداگانه پلیسی بازداشت شده است و به جرایمشان اعتراف کردند و گوشی سرقتی نیز از آنها کشف شد.

تصادف، آدم‌ربایان را ناکام گذاشت

واژه های کلیدی: ایران | تصادف | دستبند | پلیس پایتخت | دستگیری ماموران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog