وضعیت – حالت آبادان آبادان بهداشتی دانشکده

وضعیت – حالت: آبادان آبادان بهداشتی دانشکده ماه رمضان موادغذایی آبادان تشدید پایش مراکز تهیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌دانم چه هیزم تَری به مردها فروخته‌ام/ قصد کُری‌خوانی نداشتم ، بهداد سلیمی

دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین وزنه برداری دنیا و المپیک گفتک نمی دانم چه هیزم تری به مردها فروختم که باید اینچنین گرفتار حق‌کشی بشوم.

نمی‌دانم چه هیزم تَری به مردها فروخته‌ام/ قصد کُری‌خوانی نداشتم ، بهداد سلیمی

بهداد سلیمی: نمی دانم چه هیزم تَری به مردها فروخته ام/ قصد کُری خوانی نداشتم

عبارات مهم : المپیک

دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین وزنه برداری دنیا و المپیک گفتک نمی دانم چه هیزم تری به مردها فروختم که باید اینچنین گرفتار حق کشی بشوم.

به گزارش مهر، بهداد سلیمی در گفتگو با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: واقعا نمی دانم علت این ناحقی چیست؟ اتفاقی که در رقابتهای جهانی ۲۰۱۷ آمریکا افتاد دقیقا تکرار اتفاقات تلخ المپیک ریو بود. به هر حال حق کشی باز هم در حق من تکرار شد و هیچکس هم نتوانست جهت من کاری بکند.

نمی‌دانم چه هیزم تَری به مردها فروخته‌ام/ قصد کُری‌خوانی نداشتم ، بهداد سلیمی

وی تصریح کرد: بعد از حرکت یکضرب، «جلود» عراقی به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی به سمت تمامی نفرات برتر رفت و آنان را در آغوش گرفت و با آنان خوش و بش کرد و فقط سمت من نیامد! نمی دانم من چه هیزم تری به مردها فروخته ام که این واکنش‌ها را با من دارند.

قهرمان المپیک لندن در خصوص نظر کارشناسان مبنی بر نحوه وزنه زدن او در جهانی آمریکا افزود: بعد از این اتفاق با بسیاری از کارشناسان و ورزشکاران حاضردر سالن مسابقه های صحبت کردم و همگی اعتقاد بودند حرکن ۲۵۲ کیلوگرم من هیچ اشتباه و ایرادی نداشت، ولی نمی دانم آیا هیات ژوری دوباره آنرا را نپذیرفت.

دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین وزنه برداری دنیا و المپیک گفتک نمی دانم چه هیزم تری به مردها فروختم که باید اینچنین گرفتار حق‌کشی بشوم.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که آیا نگاه کردن او به میله نوعی کری خوانی جهت داوران بود یا خیر، گفت: باور کنید هیچ کری خوانی در کار نبود و این فقط نحوه خوش حالی من از مهار وزنه بود. ذوق زده شده است بودم و خواستم خوش حالی خودم را نشان دهم. هر کسی هنگام خوش حالی حرکت خاصی را انجام می دهد، رضا زاده هم وقت وزنه زدن سرش را تکان می داد و خوش حالی خود را هنگام مهار وزنه نشان می داد. این مساله به هیچ عنوان جسارت به شخص خاصی یا کری خوانی نبود.

وی بازگشت سعید علی حسینی به میدان را بسیار مثبت تلقی کرد و گفت: بازگشت او به وزنه برداری بعد از ۸ سال دوری از میدان نه تنها به ضرر من نیست بلکه باعث پیشرفت من نیز خواهد شد. زمانی که من یک حریف و رفیق در تمرینات دارم و می توانم پا به پای او تمرین و مسابقه کنم به پیشرفت هر دو نفر ما خواهد انجامید. سعید علاوه بر دوست، رقیب خوبی هم جهت من است تا بتوانم دوران رکودم را در تمرینات جبران کنم.

بهداد در خصوص خداحافظی احتمالی از وزنه برداری هم گفت:باور کنید خیلی سخت است که یکسال زحمت بکشید و تمرین کنید و بعد از همه مشکل و ممارست اینگونه حقت را بخورند. شاید تدام این کار باعث شود تا در ادامه راه با تردید مواجه شوم. هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام ولی جهت ماندن در این عرصه نیز مصمم نیستم.

نمی‌دانم چه هیزم تَری به مردها فروخته‌ام/ قصد کُری‌خوانی نداشتم ، بهداد سلیمی

وی در آخر در تصویر العمل به اینکه آیا قربانی مافیای فدراسیون جهانی وزنه برداری شده، اظهار داشت: ما جهت گرفتار نشدن در مافیای این رشته مجبور به انجام دو کار هستیم. اول اینکه از نظر سیاسی و ارتباطات بین المللی خودمان را به کشورهای صاحب نام و بانفوذ این رشته برسانیم و در فدراسیون جهانی صاحب کرسی شویم. دوم اینکه باید پول خرج کنیم و مثل دیگر کشورها هزینه کنیم. مطمئنا اگر هزینه های جانبی جهت آن چند نفر خاص در وزنه برداری دنیا صورت گیرد، حاشیه امنیت خواهیم داشت.

واژه های کلیدی: المپیک | مسابقه | بهداد سلیمی | وزنه برداری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog