وضعیت – حالت آبادان آبادان بهداشتی دانشکده

وضعیت – حالت: آبادان آبادان بهداشتی دانشکده ماه رمضان موادغذایی آبادان تشدید پایش مراکز تهیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برنامه کی روش آبروی کشور عزیزمان ایران در روسیه را می خرد / محمد تقوی

محمد تقوی تنها دقایقی بعد از صحبت های کارلوس کی روش در برنامه نود منشتر شدن پستی در پیج اینستاگرام خود به تایید این برنامه پرداخت و مدعی شد با شناختی که در مدت

برنامه کی روش آبروی کشور عزیزمان ایران در روسیه را می خرد / محمد تقوی

محمد تقوی: برنامه کی روش آبروی کشور عزیزمان ایران در روسیه را می خرد

عبارات مهم : اروپا

محمد تقوی تنها دقایقی بعد از صحبت های کارلوس کی روش در برنامه نود منشتر شدن پستی در پیج اینستاگرام خود به تایید این برنامه پرداخت و مدعی شد با شناختی که در مدت کوتاه همکاری خود با کلوب پدیده از لیگ برتر و تفکر مربیان ایرانی پیدا کرده، شک ندارد که سرمربی تیم ملی عالی ترین راهکار را جهت حفظ آبروی ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی مد نظر قرار داده است.

ورزش سه نوشت: این حمایت از کی روش در حالی صورت گرفت و بازتاب گسترده ای پیدا کرد که در داخل بسیاری این برنامه کی روش را درست قلمداد نکردند و خواستار تجدید نظر سرمربی تیم ملی شدند از همین رو در تماسی با محمد تقوی با این کارشناس و مربی فوتبال گفتگوی مفصل تری اطراف حمایت های اخیر خود از برنامه سرمربی تیم ملی انجام دادیم.

برنامه کی روش آبروی کشور عزیزمان ایران در روسیه را می خرد / محمد تقوی

فوتبال ما تفاوت آشکاری با فوتبال اروپا دارد

آقای کی روش در برنامه نود راه حلی اصولی جهت آمادگی تیم ملی در جام جهانی روسیه را پیشنهاد کردند که از نظر علمی کاملا به اثبات رسیده هست. سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران معتقدند که بازیکنانی که در لیگ داخلی کشور عزیزمان ایران بازی می کنند فاقد قدرت و توان مورد نیاز جهت بازی پرفشار در طول نود دقیقه هستند. ایشان حتی مثالی زدند و اعتقاد دارند در حالیکه یوردی آلبا زیاد از شصت بار طول زمین را طی می کند و به حمله اضافه می شود؛ ولی وریا غفوری در دقیقه ٦٠ کاملا تمام شده است است همین عنوان نشان از تفاوت آشکار فوتبال طراز اول اروپا و کشور عزیزمان ایران است.

ریکاوری در کشور عزیزمان ایران نادیده گرفته می شود

محمد تقوی تنها دقایقی بعد از صحبت های کارلوس کی روش در برنامه نود منشتر شدن پستی در پیج اینستاگرام خود به تایید این برنامه پرداخت و مدعی شد با شناختی که در مدت

مهمترین علت ضعف بدنی بازیکنان ایرانی نه در تمرینات بلکه در ریکاوری بعد از بازی های رسمی هست. بازیکنان اروپایی بعد از بازی و به نسبت شرایط سنی بین یک و نهایتا دو روز به ریکاوری نیاز دارند. تغذیه مناسب بعد از بازی و خواب کافی که در اصطلاح به آن hygienic sleep گفته می شود در آماده سازی بازیکنان نقش اساسی دارد. در فوتبال کشور عزیزمان ایران و با تجربه ای که در این فوتبال داشتم بازیکنان بعد از بازی به حال خود رها می شوند در حالی که بیست و چهار ساعت بعد از بازی یکی از مهمترین وقت های بازیافت بدنی و ریکاوری مورد نیاز است و جهت بازیکنان حرفه ای بسیار حیاتی و مهم قلمداد می شود.

بازیکنان فوتبال همانند باتری نیاز به شارژ دارند

بازیکنان به مانند باتری نیازمند شارژ دوباره هستند؛ ولی در فوتبال کشور عزیزمان ایران تمرینات پرفشار و تا حدودی غیر اصولی نه تنها موجب ضعیف شدن توان بدنی بازیکنان بلکه زمینه مصدومیت آنان را دو چندان می کند. آقای کی روش با این برنامه ریزی چند نشانه دارند، ابتدا بازیکنان ریکاوری را تحت نظر مدیریت تیم ملی انجام دهند تا با تغذیه مناسب و استراحت کافی از لحاظ بدنی تقویت از جنبه دیگر احتمال مصدومیت این بازیکنان نسبت به گذشته نیز به مراتب کمتر می شود.

برنامه کی روش آبروی کشور عزیزمان ایران در روسیه را می خرد / محمد تقوی

تا حالا پرسیدید آیا بازیکنان کشور عزیزمان ایران این قدر رباط پاره می کنند

یکی از دلایل مصدومیت های بی شمار در فوتبال کشور عزیزمان ایران همین عدم ریکاوری مناسب است که موجب می شود تا زیاد فوتبالیست های ایرانی دچار مصدومیت های پی در پی شوند، به عنوان نمونه پارگی رباط صلیبی در فوتبال کشور عزیزمان ایران شاید زیاد از هرجای دیگر دنیا هست. آیا تا به حال کسی این وقت را پیدا کرده که از خود یا مسئولان امر بپرسد آیا فوتبالیست های ایرانی تا این اندازه رباط پاره می کنند؟

محمد تقوی تنها دقایقی بعد از صحبت های کارلوس کی روش در برنامه نود منشتر شدن پستی در پیج اینستاگرام خود به تایید این برنامه پرداخت و مدعی شد با شناختی که در مدت

بازیکنان ایرانی نیاز به کلاس های تئوری دارند

صرف نظر از ریکاوری مناسب در زمانی که بازیکنان در اختیار کادر فنی تیم ملی هستند مربیان با نشان دادن بازی تیم های ملی اسپانیا، پرتغال و مراکش می توانند تمامی بازیکنان شاخص آنان را جهت بازیکنان تیم ملی آنالیز کرده تا ملی پوشانی که در داخل بازی می کنند آشنایی کامل از فوتبال اروپا پیدا کنند. کمتر بازیکنی در داخل کشور عزیزمان ایران وجود دارد که بازی های اروپایی را از نگاهی فوتبالی تجزیه و تحلیل کند، بعد با این شرایط موقعیت عالی جهت آنان محسوب می شود تا با تمامی نکات فوتبال حرفه ای آشنا شوند. در این مدت برگزاری کلاس های تئوری فوتبال کمک فراوانی به بازیکنان می کند تا از لحاظ تاکتیکی نیز درک درستی از فوتبال اروپا پیدا کنند.

تاتنهامی ها سه روز تعطیل هستند سه روز سر تمرین

برنامه کی روش آبروی کشور عزیزمان ایران در روسیه را می خرد / محمد تقوی

صرف نظر از امکانات سخت افزاری بدون تردید فوتبال کشور عزیزمان ایران فاصله بسیاری از لحاظ فنی و اجرای تمرینات با اروپا دارد. در فوتبال نوین کیفیت تمرین به مراتب مهمتر از وقت آن هست، به عنوان مثال مائوریسو پوچتینو سرمربی تاتنهام در طول هفته دو یا حتی در مواقعی سه روز به بازیکنانش استراحت می دهد؛ ولی در سه روزی که تمرینات برقرار است شدت تمرین کاملا به مانند بازی های رسمی و بسیار پرفشار است.

برنامه کی روش می تواند آبروی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی را بخرد

آقای کی روش علاوه براین تلاش دارند در این روزها بازیکنان داخلی را از لحاظ روانی آماده کنند. آشنایی کامل از نقاط ضعف و قوت حریفان موضوعی حیاتی در جام جهانی پیش رو است و متاسفانه بازیکنان شاغل در لیگ کشور عزیزمان ایران آشنایی چندانی از فوتبال اروپا ندارند.باید قبول کرد با لیگ داخلی کشور عزیزمان ایران و بازیکنانی که در این لیگ مشغول به بازی هستند، نمی توان به جنگ بازیکنان کلوب های رئال مادرید، بارسلونا، یوونتوس و … رفت. جهت مقابله با این ستاره ها از همین الان باید خود را آماده کنیم و به نظرم برنامه ای که کارلوس کی روش از آن رونمایی کرد عالی ترین راهکار جهت حفظ آبروی کشور عزیزمان ایران به عنوان تیم نخست قاره آسیا در جام جهانی است.

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | ایرانی | برنامه | فوتبال | ریکاوری | فوتبالی | بازیکنان | جام جهانی | برنامه ریزی | فوتبالیست ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog